OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Konkursy i olimpiady, w których uczniowie z klas I-III każdego roku w ostatnich trzech latach szkolnych zajęli I,II,II miejsca lub nagrody specjalne (konkursy organizowane przez szkoły, ogniska pracy pozaszkolnej, ośrodki edukacji kulturalnej):

Mokotowski  Konkurs Matematyczny „W labiryntach matematyki” dla uczniów z klas I-III (organizatorem jest SPI 339)

– Konkurs matematyczny „Liczydełko”

-Mokotowski Konkurs Ortograficzny „Ortografek”

– Festiwal „Młodzi Artyści Mokotowa”

– Warszawski Konkurs Piosenki Niepodległościowej „Raduje się serce”

-Mazowiecki Konkurs „Kolędy i Pastorałki”

– Ogólnopolski Konkurs Wokalno-Recytatorski Poezji K.I. Gałczyńskiego „Ojczyzna jest moja muzyką”

– Przegląd Artystyczny Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego

-Międzydzielnicowym Konkursie Wiedzy „Omnibus”- wiem… prawie wszystko”

 

Konkursy i olimpiady, w których uczniowie ze starszych klas szkoły podstawowej zajęli I, II, III miejsca lub otrzymali  nagrody specjalne:

– Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Z pieśnią ku wolności”

– Konkurs Chórów w ramach XVI edycji Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa MAM to!

– LI Warszawska Olimpiada Młodzieży (wszystkie dyscypliny)

– XV Memoriał Bronisława Malinowskiego organizowany przez Urząd Dzielnicy Mokotów

– Mokotowski Konkurs Matematyczny im. Stefana Banacha

– Logia – konkurs przedmiotowy MKO

 

Aktywność uczniów w konkursach przedmiotowych:

Rok szkolny 2019/2020

Konkurs języka angielskiego – 7 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs geograficzny – 1 uczestnik, 0 finalistów;

Konkurs polonistyczny – 3 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs historyczny – 10 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs WOS – 9 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy” –  9 uczestników, 0 finalistów;

 

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny “Ortografia na medal” – uczestnicy: 25, laureat: 1 uczeń, finalista: 1 uczeń;

Mokotowski Konkurs matematyczny “W labiryntach matematyki” – uczestnicy: 81, 1. miejsce: 4 uczniów, 2. miejsce: 4 uczniów, 3. miejsce: 4 uczniów;

Mokotowski Konkurs Ortograficzny “Ortografek” – uczestnicy: 33, 1. miejsce i tytuł mistrza ortografii: 1uczeń, 3. miejsce: 1 uczeń, wyróżnienie: 2 uczniów

Wojewódzki konkurs matematyczny dla uczniów klas III “Liczydełko” – uczestnicy: 44 uczniów, 3.miejsce: 2 uczniów, wyróżnienie: 2 uczniów

Mokotowski Bieg Niepodległości  – 24 uczniów; w biegu na 350 metrów dziewcząt :III miejsce, V miejsce,  VI miejsce

W biegu na 500 metrów dziewcząt – II miejsce,   VI miejsce    

W biegu na 1000 metrów dziewcząt – III miejsce, VI miejsce   

 

Rok szkolny 2018/2019

Konkursy przedmiotowe:

Konkurs języka angielskiego – 19 uczestników, 2 finalistów, 1 laureat;

Konkurs geograficzny – 2 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs matematyczny – 18 uczestników, 2 finalistów;

Konkurs historyczny – 10 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs WOS – 9 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs chemiczny – 5 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs biologiczny – 6 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs polonistyczny – 10 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs fizyczny – 18 uczestników, 0 finalistów;

Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy” –  4 uczestników, 2 finalistów, 1 laureat;

Olimpiada Matematyczna Juniorów “-  16 uczestników, 4 finalistów, 1 laureat;

„Olimpus”-  31 uczestników, 0 finalistów, 3 laureat;

XII Konkurs Matematyczny im. Jana Śniadeckiego –  28 uczestników, 4 finalistów, 2 laureat;

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”-  53 uczestników, 9 finalistów;

Konkurs języka angielskiego “Memory Master” – 77 uczestników, 35 finalistów, 23 laureatów;

Warszawska Olimpiada Młodzieży-  20 uczestników, 1 finalista;

Międzynarodowy Konkurs Kartograficzny – 2 uczestników, 2 finalistów;

XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Brazylii – 6 uczestników, 1 laureat;

 

Osiągnięcia i sukcesy Zespołu „ Warszawskie Nutki”:

I miejsce – VII Festiwal  Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa  2011r

III miejsce -Ogólnopolski konkurs piosenki „ TULIPANADA’ 2013r

II i III miejsce -Festiwal  Twórczości Artystycznej 2013r

I miejsce -Ogólnopolski konkurs kolęd „ Kolęda w sieci” przy Międzynarodowym projekcie CENTRES 2014r

I miejsce – V Ogólnopolski Konkurs Wokalno – Recytatorski  K. I . Gałczyńskiego 2014r

Wyróżnienie – XII Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką „ Warszawa da się lubić” 2014r

III miejsce -Wojewódzki konkurs „ Młode Talenty Muzyczne” 2014r.

III miejsce- Ogólnopolski konkurs Wokalno – Recytatorski K. I . Gałczyńskiego 2015r.

I miejsce – Przegląd Małych Form Teatralnych 2015r.

Wyróżnienie – Wojewódzki Konkurs Pieśni Niepodległościowej 2016r.

Wyróżnienie – X Jubileuszowy Konkurs „ Kolęd i Pastorałek”

I , III oraz Wyróżnienie –  VII Mazowiecki Festiwal Muzyczny z dobrym tekstem „ Muzyczna Jesień” 2017r

I miejsce – I Konkurs Małych Form Instrumentalnych „ Chwałę Bogu Dajmy” 2017r

III miejsce, Wyróżnienie – XVI  Ogólnopolski Konkurs „ Młode Talenty Muzyczne”  2017

Wyróżnienie  – XVII Ogólnopolski Konkurs „Młode Talenty Muzyczne” 2018r

III miejsce    – IV Festiwal Piosenki patriotycznej „ Zapytaj o Polskę”  2018r

Wyróżnienie  – V Warszawski konkurs Piosenki  Niepodległościowej „ Raduje się serce” 2019r

 NAGRODA SPECJALNA –  XI Ogólnopolskim konkursie Wokalno – Recytatorskim      poezji K.I. Gałczyńskiego „ Ojczyzna moją jest muzyka…” 2020r

III miejsce   – XIV mazowieckim konkursie „ Kolędy i Pastorałki”  2020r

I miejsce „ Międzyszkolny Konkurs  Pieśni  Patriotycznej pt. „ Z pieśnią ku wolności” ( 3. Edycja online)  2020r

Font Resize
Contrast