Akcja ,,Lato w Mieście” 2025 – 04.08 – 14.08.2025

W Akcji ,,Lato w Mieście” 2025 w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 339 w Warszawie uczestniczyło razem 107 uczniów.
Uczestnicy Akcji wzięli udział w różnych wyjściach poza teren szkoły:
– 3 razy do kina
– 2 razy do sali zabaw Fun Park Digilo
– Centrum Nauki Kopernik
– do pływalni w OSiR
Na terenie placówki uczestnicy wzięli udział w następujących wydarzeniach z zaproszonymi gośćmi:
– Fotobudka
– Długopisy 3 D
– przedstawienie teatralne – ,,Przygody Lisa Witalisa”
– pokaz zwierząt
– koncert ,,Pokochaj siebie”
– programowanie z Ozobotem
– nauka tańca
– zajęcia chemiczne
– nauka udzielania pierwszej pomocy
Nauczyciele zorganizowali:
– zajęcia sportowe
-zabawy ruchowe
– zajęcia integrujące grupę
– zajęcia tematyczne, w tym o bezpieczeństwie i różnego rodzaju zagrożeniach, na które trzeba uważać.
Uczestnicy Akcji bardzo pozytywnie ocenili program wyjść i wycieczek poza teren szkoły, jak i zajęć odbywających się w Feryjnej Placówce Edukacyjnej.