Warsztaty kulinarne klasy VIIc

W dniu 17 grudnia klasa 7c uczestniczyła w warsztatach kulinarnych po okiem profesjonalnego szefa kuchni. Na zajęciach uczniowie przygotowali rozgrzewający napar imbirowo-rozmarynowy oraz świąteczne trufle korzenne.
Odkryli nowe smaki i techniki gotowania oraz poszerzyli wiedzę na temat zasad higieny i zdrowego żywienia.






