Dzień Dziecka

Jak co roku świętowanie Dnia Dziecka zaczęliśmy uroczystym apelem. Wystąpił zespół muzyczny naszej szkoły “Warszawskie nutki”.  Po życzeniach nastąpiło przekazanie symbolicznego klucza do szkoły Radzie Samorządu Szkolnego, której członkowie dyżurowali przez dwie godziny w gabinecie dyrektora rozmawiając z członkami społeczności szkolnej. Uczniowie i nauczyciele dzielili się z Radą Samorządu obserwacjami i przedstawili swoje wnioski. W klasach odbywały się lekcje przygotowane i prowadzone przez uczniów. Było wiele atrakcji: karaoke, zawody i zabawy sportowe, piknikowanie i gry planszowe, wyjścia na lody i na wycieczki. Było bardzo miło i wesoło.