Szkolny Dzień Ziemi
W środę 27 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Odbyły się prezentacje uczniowskich projektów badawczych, spotkania z Gośćmi Specjalnymi panem Andrzejem Misiukiem i z panem Aleksym Misiukiem oraz konkursy wiedzy przyrodniczej dla uczniów wszystkich klas. Podczas Dnia Ziemi nastąpiło również uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Moja przygoda z przyrodą”.

















